My Hidden Text
K

ancelaria Radców Prawnych i Adwokatów ZUZMAK i Partnerzy Sp. p. powstała w 2010 roku i stanowi kontynuację praktyki zawodowej prowadzonej przez radcę prawnego Arkadiusza Zuzmaka w ramach Kancelarii Radców Prawnych M. Taradajko-Zuzmak, A. Zuzmak S.C założonej w roku 2004.

Siła Kancelarii tkwi w efektywnym połączeniu bogatego, bo niemal 20-letniego doświadczenia zawodowego mecenasa Arkadiusza Zuzmaka, szerokiej kadry prawniczej z nowoczesnymi technologiami i innowacyjnym podejściem do świadczenia usług prawnych. Prestiż i markę KRPiA ZUZMAK i Partnerzy Sp.p. tworzy zespół skutecznych prawników specjalizujących się we wszystkich dziedzinach prawa, dzięki czemu Kancelaria jest w stanie zapewnić kompleksową obsługę Klientom indywidualnym oraz Klientom biznesowym.

Kancelaria ZUZMAK i Partnerzy specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących prawa nieruchomości i obsłudze prawnej przedsiębiorców, będąc w tej dziedzinie uznaną marką. Duże doświadczenie posiada także w zakresie prawa administracyjnego. Rozbudowany zespół prawników umożliwia Kancelarii świadczenie usług na wszelkich płaszczyznach. W celu profesjonalnej i zindywidualizowanej obsługi, Kancelaria współpracuje z ekspertami z pokrewnych dziedzin, m.in.: z uprawnionymi geodetami, architektami, rzeczoznawcami majątkowymi i licencjonowanymi pośrednikami w obrocie nieruchomościami. Dzięki temu może zaproponować szeroki wachlarz usług dodatkowych, takich jak doradztwo w celu optymalizacji podatkowej prowadzenia działalności gospodarczej, opinie, interpretacje i audyt prawny.

Kancelaria przywiązuje dużą uwagę do wysokich standardów obsługi, stosując innowacyjne rozwiązania. Doceniając siłę nowych technologii, udostępnia swoim Klientom system informatyczny umożliwiający monitorowanie w trybie on-line prowadzonych spraw. Zapewnia obecność prawników posługujących się biegle językiem angielskim w bezpośrednich kontaktach z Klientem; sporządza i opiniuje wszelkie wymagane dokumenty w języku angielskim. Zapewnia również możliwość sporządzania dokumentów w języku niemieckim.