My Hidden Text
K

ancelaria Radców Prawnych i Adwokatów ZUZMAK i Partnerzy Sp. p. powstała w 2010 roku i stanowi kontynuację praktyki zawodowej radcy prawnego Arkadiusza Zuzmaka w ramach indywidualnych Kancelarii prowadzonych od roku 2002.

Siła Kancelarii tkwi w efektywnym połączeniu bogatego, bo niemal 20-letniego doświadczenia zawodowego mecenasa Arkadiusza Zuzmaka, szerokiej kadry prawniczej z nowoczesnymi technologiami i innowacyjnym podejściem do świadczenia usług prawnych. Prestiż i markę KRPiA ZUZMAK i Partnerzy Sp.p. tworzy zespół skutecznych prawników specjalizujących się we wszystkich dziedzinach prawa, dzięki czemu Kancelaria jest w stanie zapewnić kompleksową obsługę Klientom indywidualnym oraz Klientom biznesowym.

Kancelaria ZUZMAK i Partnerzy specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących prawa nieruchomości i obsłudze prawnej przedsiębiorców, będąc w tej dziedzinie uznaną marką. Duże doświadczenie posiada także w zakresie prawa administracyjnego. Rozbudowany zespół prawników umożliwia Kancelarii świadczenie usług na wszelkich płaszczyznach. W celu profesjonalnej i zindywidualizowanej obsługi, Kancelaria współpracuje z ekspertami z pokrewnych dziedzin, m.in.: z uprawnionymi geodetami, architektami, rzeczoznawcami majątkowymi i licencjonowanymi pośrednikami w obrocie nieruchomościami. Dzięki temu może zaproponować szeroki wachlarz usług dodatkowych, takich jak doradztwo w celu optymalizacji podatkowej prowadzenia działalności gospodarczej, opinie, interpretacje i audyt prawny.

Kancelaria świadczy usługi prawne w pełnym zakresie w języku polskim i angielskim. W ramach ścisłej współpracy z kancelariami niemieckojęzycznymi oferuje pomoc prawną Klientom z obszaru Niemiec prowadzącym działalność na terenie Polski.